Geometryczny wianek szuka domu – aukcja charytatywna dla Tymonka

Dziś chciałam Was zaprosić do licytacji.

Geometryczny wianek, który pokazywałam Wam kilka postów wcześniej – klik – szuka nowego domu. Oddałam go na aukcję charytatywną dla Tymonka Palczarskiego. Maluch walczy z nowotworem złośliwym oka. Jedyną szansą dla tego 7 miesięcznego Słodziaka jest baaardzo drogie leczenie w Stanach – potrzeba na to aż 1.4 mln pln! Na szczęście zbiórka idzie sprawnie i prawdopodobnie już wkrótce Tymonek trafi do Nowego Jorku, by stoczyć najtrudniejszą walkę w swoim życiu.

Zastanawiałam się, jak poza wysyłaniem smsów i wpłatami, mogę mu pomóc – dlatego postanowiłam oddać na aukcję moje rękodzieło. Mam nadzieję, że spodoba się komuś na tyle, by zasilić konto Tymonka fajną kwotą.

Dlaczego się w to zaangażowałam? Moja młodsza córka jest w Jego wieku. Nawet nie chcę sobie wyobrażać, co czują rodzice dziecka, które walczy z tak poważną chorobą.

PUK PUK Tymonku

Tutaj znajdziecie stronę Tymona na FB – by Mu pomóc, wystarczy wysłać smsa za 4 pln. Oczywiście większe wpłaty też można robić 🙂

Gdzie licytować?

Licytacja mojego geometrycznego wianka odbywa się na FB na stronie Fundacji Rycerze i Księżniczki. Cena wywoławcza to 30 pln. Gorąco Was zachęcam do wzięcia udziału w aukcji!

Do napisania!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s